Oferta

Vip-elektroniczny Fitness 35 minut

Cena: 85 zł

REZERWUJ

Opis

ELEKTROSTYMULACJA VIP COMPLEX  - to najnowocześniejsze i zarazem najskuteczniejsze urządzenie do elektrostymulacji, uznane przez lekarzy i specjalistów numerem 1 w Europie.

Główne funkcje zintegrowanego aparatu VIP - Complex® :

 • Transion - przyspieszającą odchudzanie. To rodzaj elektronicznego fitness, gdzie każdy 25 minutowy zabieg daje tyle, co kilka godzin ćwiczeń na siłowni. Podczas zabiegu specjalne Fale Kierunkowe sprawiają, że wiązki  mięśni wykonują nieco inne ruchy niż przy tradycyjnej elektrostymulacji i pobierając energię z okolicznych tkanek tłuszczowych spalają cukier i tłuszcz.
 • Body System - funkcja ta  pomaga w rozwiązaniu problemu NADWAGI - wykorzystuje się tu bioaktywator metabolizmu komórkowego (podczerwień) i wzbudzone Fale Kierunkowe o podwójnym działaniu stymulującym, wzmacniającym mięśnie oraz aktywującym metabolizm do spalania tłuszczu.
 • Linfogei - jest najdoskonalszym urządzeniem, które zdominowało świat kosmetki we wszystkich zabiegach drenażowych, nie tylko dla krążenia limfatycznego, ale również dla krążenia krwi. Działa szybko i bezpiecznie, dając doskonałe rezultaty.

Kompletne zabiegi kosmetyczne ciała i twarzy umożliwiają:

 • szybkie odchudzanie
 • redukcję wagi
 • redukcję cellulitu
 • wzmocnienie mięśni
 • ujędrnienie
 • nawilżenie i uelastycznienie skóry
 • redukcję zmarszczek
 • poprawę owalu twarzy i napięcia skóry
 • redukcję "worków" pod oczami
 • podniesienie kącików ust

VIP - Complex® jest urządzeniem zaspokajającym wymagania Klientów gabinetów kosmetycznych. Jest to najnowocześniejszy zintegrowany system umożliwiający w szybki i trwały sposób zaradzenie problemom związanym z nadwagą i modelowaniem ciał. Innowacyjna technologia pozwala na powierzenie odchudzania w ręce indywidualnego terapeuty, jakim jest system VIP.


Zintegrowany aparat VIP - Complex wyposażony jest między innymi w następujące funkcje:

 • Funkcja Transion - zrzucenie nadwagi, poprawa sylwetki i natychmiastowe odzyskanie utraconej figury - to cele, które można już dziś uzyskać leżąc wygodnie na łóżku, bez wysiłku, w stanie całkowitego relaksu. Zawdzięczamy to wyrafinowanej, opatentowanej technologii Transion. Poprzez poszczególne serie prostokątnych fal faradycznych, lekko zmodyfikowanych na trapezowe, wywołany jest ruch skrętny włókien mięśniowych. Taki unikalny ruch skrętny wraz ze skórczami i rozciąganiem mięśni wywołuje efekt "ściskania i wyżymania". Efekt ten umożliwia natychmiastowe usuwanie z obszaru poddanego zabiegowi nadmiaru płynów i substancji rozpuszczalnych w tych płynach. Płyny te są poddawane krążeniu i usuwane w krótkim czasie przez zwykły układ moczowy. Daje to natychmiastowe zmniejszenie centymetrów w obszarze poddanym zabiegowi. Co więcej praca mięśniowa uaktywnia procesy metaboliczne, polegające na wykorzystaniu rezerw organizmu. Ponieważ mięsień do wykonywania ruchu potrzebuje energii, uzyskiwana jest ona z tkanki tłuszczowej otaczającej stymulowany obszar, co powoduje natychmiastowe spalanie węglowodanów, a następnie tłuszczy. W taki sposób uruchamiany jest mechanizm przemiany metabolicznej oraz usuwanie nadwagi. Zabiegi stosowane są na ciało i twarz.
 • ISOGEI - gimnastyka izometryczna (mięśnie nie kurczą się ani nie odpoczywają, pozostaja w stałym położeniu). Takie ćwiczenie izometryczne (nazwa oznacza "stałą długość") stymuluje 100%włókien. Aparat poprzez jedyne 6 sekund rzeczywistej stymulacji doprowadza do idealnego napięcia w każdej wiązce włókien, przez co przywraca napięcie moc bez wysiłku. Zabiegowi można poddawać każdy mięsień w problemach kosmetycznych związanych ze zwiotczeniem. Dobre i szybkie efekty w przypadku obwisania; piersi, pośladków, ud, brzucha, ramion, pleców. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu obserwujemy natychmiastową reakcje przez ogólną poprawę stanu tkanek.
 • Linfogei - jest najdoskonalszym urządzeniem, które zdominowało świat kosmetyki we wszystkich zabiegach drenażowych, nie tylko dla krążenia limfatycznego, ale również krążenia krwi. Działa szybko i bezpiecznie, dając doskonałe rezultaty. Ciśnienie uzyskiwane jest poprzez wewnętrzną stymulację mięśni. Impulsy przekazywane przez urządzenie do zakończeń nerwowych stymulują włókna mięśniowe, które reagują delikatnymi skurczami, przekładającymi się na ciśnienie wzdłuż naczyń limfatycznego, ułatwiając proces drenażu i oczyszczania układu poddawanego zabiegowi. Główne efekty drenażu to: działanie przeciwobrzękowe, poprawa mikrokrążenia, zwiększenie odporności, wspomagające działanie odtruwające, poprawa krążenia krwi, zmniejszenie przekrwienia żyłek podskórnych, działanie natleniające.
 • Body System - system używa w synergii: promieniowania podczerwonego: bio-aktywatora komórkowego, wzbudzonych Fal Kierunkowych podwójnym działaniu stymulującym: wzmacniających mięśnie oraz aktywujących metabolizm do spalania tłuszczu.Właściwości promieniowania podczerwonego były zawsze dobrze znane i stosowane na polu medycznym i fizjoterapeutycznym; zastoaowanie na polu kosmetycznym w zabiegach miejscowego odtłuszczania oraz cellulitu jest zupełnie nowatorskie i gwarantuje cudowne efekty bez skutków ubocznych. Podczerwień to krótkie fale charakteryzujące się zdolnością do przekazywania ciepła do tkanek przy głębokiej penetracji. Tkanki stymulowane przez promieniowanie zwiększają metabolizm. Pobudzana jest wymiana komórek, intensyfikuje się usuwanie toksyn i odpadów przemiany materii. Jedynie w przypadku umieszczenia styku ze skórą nad wymaganym obszarem promieniowanie podczerwone ma działanie cieplne, które stymuluje pozbywanie się tłuszczu. Promieniowanie emitowane przez odpowiednie źródło penetruje w sposób jednokierunkowy bez rozpraszania. Koncentracja energii cieplnej na pojedynczym obszarze zwiększa pzrepływkrwi oraz przyspiesza spalanie tłuszczu. Główny efekt to: zmniejszenie masy tłuszczu i zwiększenie podstawowej przemiany materii. Fale Kierunkowe wzbudzają w wiązkach mięśni ruchy IZOTONICZNE o działaniu pompującym, a to zwiększa zapotrzebowanie na energię oraz usuwanie nadmiaru płynów w danym obszarze. Stymulowane mięśnie pobierają energię z okolicznych tkanek tłuszczowych, spalają CUKIER i TŁUSZCZ. Działanie pompujące mięśni wspomaga pozbywanie się płynów, dając efekt oczyszczający. Synergia z promieniowaniem podczerwonym podwaja efekt w celu uzyskania szybszych rezultatów: zwiększenie masy nietłuszczowej przywraca Twojej figurze harmonijność.
 • Mikrogei - mikrostymulacja, która wykorzystuje impulsy o małej częstotliwości i małym natężeniu, oddziaływuje na krążenie krwi, poprawia aktywność fibroblastów, drenuje i oczyszcza powierzchnię oraz widoczne tkanki, przywraca napięcie zwiotczałym włóknom mięśniowym. Delikatna stymulacja skóry poprzez poszczególne elektrody postępuje w określonej sekwencji w celu uzyskania efektu ożywczego, stymulującego i ujędrniającego.